support
logo

شرکت گلستان زیتون البرز

 
 

«شرکت گلستان زیتون البرز» در سال ۱۳۸۳ توسط آقای محمد کشاورزمقدم در منطقه محروم طارم سفلی از توابع استان قزوین تأسیس شد. در گام نخست، با نصب دو خط روغنکشی زیتون، برای حل مشکلات باغداران در فصل برداشت میوه زیتون، تلاش گردید. در ادامه، برای فعال بودن شرکت در سایر ایام سال، با نصب ماشین‌آلات و تجهیزات لازم، برای دریافت مجوزهای تولید از سازمان غذا و دارو و استاندارد، اقدام شد. تلاش و پشتکار اعضای این شرکت خانوادگی و اهتمام به تولید محصول با کیفیت، سفارش تولید برای برندهایی نظیر: اویلا، فامیلا، برتر، تک ماکارون و ... را به دنبال داشت.

با توجه به تقاضای مشتریان و نیازهایی که احساس می‌شد، در سال ۱۳۸۹ با ورود و نصب ماشین‌آلات مدرن روغنکشی و فراوری زیتون، «شرکت گلستان زیتون البرز»، تبدیل به بزرگترین واحد تولید روغن زیتون کشور، با ظرفیت ۳ هزار تن گردید.

به منظور افزایش تولید و با توجه به کمبود مواد اولیه برای بسته‌بندی، اقدامات لازم برای واردات زیتون و روغن زیتون از کشورهای ترکیه، اسپانیا و یونان و بسته‌بندی مناسب آن به عمل آمد. با توجه به تلاش و همت همه اعضای خانواده در ارتقای کمی و کیفی فعالیت‌های شرکت، هر یک از فرزندان مؤسس محترم، در زمینه‌ای خاص، مانند: تولید، فروش و تجارت خارجی، تخصص لازم را کسب کردند.

در سال ۱۳۹۴ آقای مهندس سعید کشاورزمقدم(فرزند کوچک خانواده)، از طرف وزارت جهاد کشاورزی، به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران، برای فراگیری و گذراندن دوره «ارزیابی حسی روغن زیتون» به شورای جهانی زیتون معرفی شد. در این دوره ۴ماهه در کشور اسپانیا، ضمن آشنایی کامل با فرآیند ارزیابی حسی و مقایسه تولیدات داخل با بهترین روغن‌ زیتون‌های اسپانیا، مشکلات داخلی، ریشه‌یابی و با به‌کار گرفتن استاندارهای تولید در مقیاس جهانی، تلاشی جدی و مضاعف برای اصلاح فرهنگ در دو عرصه تولید و مصرف به عمل آمد.

حاصل این تلاش‌ها را می‌توان در ۶ سال واحد نمونه استاندارد، واحد نمونه سازمان غذا و دارو، واحد نمونه صنعتی سازمان صنایع و مهم‌تر و ارزشمندتر از همه، در اعتماد مشتریان عزیز، مشاهده کرد که همواره برترین افتخار و عالی‌ترین نشان خدمت‌گذاری برای «شرکت گلستان زیتون البرز» بوده است.

box1
بزرگترین تولید کننده روغن زیتون

شرکت گلستان زیتون البرز ضمن واردات ماشین آلات فرآوری و روغن کشی زیتون٬ به فعالان این بخش خدمات داده و همزمان با دارا بودن ۳ خط استحصال روغن زیتون بیشترین ظرفیت تولید روغن را در کشور دارد.

box2
کنترل کیفیت و تولید با ارزیابی حسی

با دقت و حساسیت در انتخاب میوه های زیتون و بکارگیری استاندارد کشورهای پیشرو در استحصال روغن زیتون، روغن زیتون فرابکر بر پایه ارزیابی حسی تولید کرده و اطلاعات آن را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد تا با توجه به ذائقه و نوع مصرف، روغن زیتون خود را انتخاب کند.

box3
تحویل رایگان درب منزل

جهت دسترسی آسان مصرف کنندگان به محصول با کیفیت، تحویل رایگان درب منزل را در دستور کار قرار داده ایم و مصرف کنندگان در تمام کشور می توانند با قیمت یکسان محصولات را دریافت کنند.

تقدیرنامه ها